На сесії Драбівської районної ради заслухали низку звітів та внесли зміни до районного бюджету

14.06.19

Сьогодні, 14 червня 2019 року, відбулося пленарне засідання 36 чергової сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, окремі сільські голови, представники засобів масової інформації.

Напередодні сесії всі питання порядку денного опрацьовано на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. 

  

Спершу перед деутатами прозвітувала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації про хід виконання рішення районної ради від 18.02.2014 № 36-1/VI «Про районну комплексну Програму «Турбота» на 2014-2020 роки».

  

Також заслухали звіти головних розпорядників бюджетних коштів про використання коштів, виділених з районного бюджету на фінансування районних програм у 2018 році, та інформацію про роботу постійних комісій районної ради у звітний період.

Далі перейшли до розгляду одного з найважливіших питань порядку денного – внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №32-2/VIІ «Про районний бюджет на 2019 рік». Винесені на розгляд сесії зміни викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2019 рік; розподілом вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2019 року по загальному фонду у сумі  994,46528 тис. грн.; розподілом залишку освітньої субвенції станом на 01.01.2019 року по загальному фонду у сумі  9,2 тис. грн.; за рахунок спрямування коштів внаслідок перевиконання доходної частини бюджету у сумі 776,6 тис. грн. та збільшенням видатків за рахунок субвенцій, які передаються із обласного бюджету, сільських, селищної відповідно рішень рад про делегування коштів районному бюджету, в сумі 147,2 тис. грн.

  

У ході роботи депутати внесли зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2020 роки; затвердили Статут комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» у новій редакції, прийняли позитивне рішення про реорганізацію Кононівської загальноосвітньої школи та призначили Демидюк О.В. на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

Потім народні обранці погодили низку проектів землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення сіл та затвердили план роботи районної ради на ІІ півріччя поточного року.

На завершення у ході поіменного голосування прийнято рішення про направлення депутатського звернення до ДП «Черкаський облавтодор», Служби автомобільних доріг у Черкаській області щодо погашення заборгованості по заробітній платі працівникам філії «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор».

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація