На сесії районної ради внесли зміни до бюджету та заслухали звіти керівників комунальних підприємств

19.04.19

Сьогодні, 19 квітня 2019 року, у великій залі Будинку рад відбулося чергове пленарне засідання 35 сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, сільські голови, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, представники засобів масової інформації, громадськість.

Упродовж тижня питання, що виносилися на чергове пленарне засідання, опрацьовано членами постійних комісій та президією районної ради.  

  

Спершу Володимир Дмитрович повідомив, що депутатами Михайлівської сільської ради (ОТГ) обрано Василя Баштана та Олександра Самойленка. Згідно з пунктом 5 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» дані депутати Драбівської районної ради VII скликання подали заяви до районної ради про дострокове припинення своїх повноважень. Тому відповідно до Постанови Драбівської районної виборчої комісії обрано нового депутата районної ради – Тамілу Піскун. Володимир Дзега привітав новообраного колегу.

  

Потім Володимир Дмитрович зачитав відповіді на звернення депутатів Драбівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, керівників депутатських фракцій Верховної Ради України, народних депутатів України Ляшка О.В., Зубика В.В., Черкаської обласної державної адміністрації щодо сприяння у виділенні коштів на поточний середній ремонт автодороги М-03 Т-24-09  Драбів - Золотоноша та до Кабінету Міністрів України щодо зниження ціни на газ для населення.

Далі з депутатським зверненням щодо припинення масового випалення сухої трави і сміття виступив Анатолій Пузик. Після нетривалого обговорення прийнято рішення оформити доручення відповідальним службам розробити план попередження даним негативним явищам, вжити відповідні заходи, інформацію про хід його виконання заслухати на наступній сесії районної ради.

Згідно порядку денного сесія розглянула 17 проектів рішень.

Спершу депутати прийняли районну програму вилучення, утилізації, знищення та знешкодження непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них на 2019 – 2020 роки, внесли зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016 - 2020 роки та до Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства  «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних  доріг загального користування державного значення в межах Драбівського району на 2016 – 2020 роки.

  

Позитивним було голосування народних обранців щодовнесення змін до фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги», до Статуту Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Драбівської районної ради Черкаської області та до рішень районної ради від 16.02.2018 № 24-7/VII і від 18.07.2012 №19-12/VІ.

Також депутати детально розглянули звіти головного лікаря Драбівської районної центральної лікарні Світлани Бойко і директора комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» Валерія Василенка про фінансово-господарську діяльність за 2018 рік.

  

Потім начальник фінансового управління райдержадміністрації Марина Сіпко озвучила загалу пропозиції по внесенню змін до рішення  районної ради від 21.12.2018 № 32-2/VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік». Винесені на розгляд сесії зміни викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2019 рік; розподілом вільного залишку  3669,311 тис. грн.; розподілом залишку  коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам станом на 01.01.2019 року по загальному фонду у сумі  381,606 тис. грн.; збільшенням видатків за рахунок субвенцій,  які передаються із обласного бюджету, сільських, селищної  відповідно рішень рад про делегування коштів районному бюджету в сумі 617,7 тис. грн.

Шляхом поіменного голосування народні обранці затвердили проектно-кошторисну документацію по робочому проекту «Реконструкція ділянки теплових мереж від ТК-26 до ТК-16 по вул. Центральна в смт Драбів Черкаської області», внесли зміни до складу постійних комісій районної ради та встановили надбавку за вислугу років голові районної ради.

  

У зв’язку зі створенням Плешканівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Золотоніського району, до складу якої увійшло Безпальче, сесією районної ради прийнято рішення щодо передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району бюджетних установ та їх майна у комунальну власність Плешканівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Серед іншого на пленарному засіданні чергової сесії надано дозвіл відділу культури райдержадміністрації на передачу в оренду нерухомого майна та звільнено від відшкодування вартості наданих комунальних послуг орендарю за використання кімнат в адміністративній будівлі по вул. Молодіжна, 1, смт Драбів.

На завершення депутати погодили проект землеустрою щодо встановлення меж сіл Нехайки та Привітне.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація