На Сергія Степанівська громада відзначила подвійне свято

10.10.17

У неділю, 8 жовтня, жителі Степанівки святкували Храмовий день та День села.

Свято розпочалосяо 10 годині в приміщенні храму Сергія Радонежського проведенням святкової літургії, в ході якої звучали молитви за мир і злагоду в державі, процвітання села та здоров’я і добробут його жителів. Усвятковій літургії взяли участь священники сусідніх приходів, жителі села та гості. Після чого відбулася благодійна трапеза.

У цей же час на місцевому стадіоні проводилися змагання з міні-футболу «Кубок миру», в якому взяли участь п’ять команд району.

Урочиста частина заходу розпочалася в обідню пору в приміщенні сільського Будинку культури, де була розгорнута виставка робіт народних умільців, інсценізація старовинного подвір’я, вироби учнів школи.

Найбажанішими гостями свята були місцеві жителі, від найменшого до найповажнішого.

Привітати земляків із Днем села завітали голова районної ради Володимир Дзега, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, заступник голови райдержадміністрації Світлана Коршак, директор СТОВ «Зернова компанія «Хорс» Юрій Литвин, регіональний представник ТОВ «Баришівська зернова компанія» - депутат районної ради Мирослва Грицько, директор ФГ «Тіко»  А. Геворгян, сільські голови сусідніх сіл та багато інших поважних гостей. Кожному з них вручено запашні короваї. 

Сільський голова Василь Деркач на правах господаря першим привітав односельців та гостей зі святом, подякував за зразковий благоустрій вулиць, громадських місць. З особливою подякою звернувся до працівників освіти, культури та охорони здоров’я, які щоденною працею піклуються про односельців, їх здоров’я та добробут. Василь Олександрович вручив почесні відзнаки жителям, які в цей день святкували день народження. З особливою пошаною віншували найстарших жителів села, яким виповнилось більше 90 років, подружжя, які відсвяткували золоте весілля, молодят, які в цьому році стали на рушник долі, відзначили подякою матір-героїню.

Схвальні відгуки про степанівців та найкращі побажання в цей святковий день звучали від голови районної ради Володимира Дзеги та голови районної державної адміністрації Івана Гайдая, які вручили Почесні грамоти та Подяки найактивнішим жителям.

Зокрема, Володимир Дмитрович за багаторічну плідну працю, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Дня села Степанівки вручив Подяки районної ради завідувачу фельдшерсько-акушерського пункту с. Степанівки комунального закладу «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмилі Нечипоренко, депутатам Степанівської сільської ради Валентині Онищенко і Любові Федоренко, ветеранам праці Григорію Макаренку та Юлії Судді.

У цей день хвилиною мовчання вшанували односельців, полеглих у роки Другої світової війни, віншували тих, хто стояв на захисті Вітчизни в АТО і хто нині проходить військову службу в Збройних Силах України, подякували їм та їх батькам, вручили подарунки.

Із глибини віків і по нині славиться своїми трудівниками село Степанівка. Для присутніх на святі прозвучали історичні та краєзнавчі дослідження односельця, вчителя історії Рудика М.Я. (нині покійного).

Упродовж урочистостей звучали пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності села. Після чого з особливою цікавістю степанівці захоплювалися майстерністю учасників Черкаської обласної філармонії.

Після концерту в урочистій атмосфері було вручено нагороди фіналістам змаганнь із міні-футболу «Кубок миру». Переможцями стали футбольні команди з сіл Мойсівка, Митлашівка та Степанівка.

Найменші учасники свята упродовж дня розважалися на безкоштовних дитячих атракціонах.

На завершення свята від імені всіх степанівців висловлено подяку організаторам та меценатам, завдяки яким організоване цікаве свято, всім присутнім - вручено запашні калачі.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація