На селекторній нараді узгодили перспективний план формування територій громад області

01.10.18

Сьогодні, 1 жовтня, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у координаційній нараді з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, головами райдержадміністрацій, міськими головами, головами районних рад, об’єднаних територіальних громад, сільськими та селищними головами в режимі селекторного зв’язку. Для розгляду виносилося питання: про перспективний план формування територій громад області.

На нараду також були запрошені Драбівський селищний голова Василь Хмара, Великохутірський сільський голова Ніна Шинкаренко, Драбове-Барятинський сільський голова Віра Жадан, Михайлівський сільський голова Андрій Донець, Шрамківський сільський голова Анатолій Куля.

Розпочав нараду голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, який зазначив, що в області вже створено 26 об’єднаних територіальних громад, 24 ОТГ подали документи до ЦВК і наразі чекають виборів, 5 ОТГ проходять процес створення, близько 10 населених пунктів області виявили бажання приєднатися до вже створених громад. Посадовець наголосив на добровільності об’єднання і закликав до конструктивного і зваженого діалогу задля створення і затвердження перспективного плану об’єднання громад Черкащини.

Далі всі представники районів висловили власні бачення і пропозиції стосовно порушеного питання. Зокрема, голова районної ради Володимир Дзега і голова райдержадміністрації Іван Гайдай підтримали проект перспективного плану формування територій громад району із внесеними корективами, згідно яких планується створення на території Драбівського району 5 об’єднаних територіальних громад:

Назва ОТГ

Перелік сільських рад, які

входять до складу ОТГ 

Драбівська

Драбівська

Жорнокльовівська

Золотоношківська

Кантакузівська

Коломицька

Криштопівська

Нехайківська

Остапівська

Свічківська

Левченківська

Шрамківська

Шрамківська

Кононівська

Бирлівська

Демківська

Ковалівська

Мойсівська

Погребська

Степанівська

Яворівська

Великохутірська

Великохутірська

Безбородьківська

Рецюківщинська

Рождественська

Драбове-Барятинська

Драбове-Барятинська

Білоусівська

Митлашівська

Перервинцівська

Михайлівська

Михайлівська

Бойківщинська

 


Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація