На селекторній нараді розглянули питання реформування системи управління автодорогами

06.11.17

Сьогодні, 6 листопада, заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у координаційній нараді в режимі селекторного зв’язку, яку провів голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

У ході роботи розглянули питання реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування, про що проінформував начальник управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу обласної державної адміністрації Сергій Чубань.

Директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Сергій Демиденко доповів про проблемні питання сталого проходження опалювального сезону 2017–2018 років. За його словами, 42 абоненти в Чигирині не мають опалення. У Смілі, крім 2 котелень, які ввімкнули цієї п’ятниці, на сьогоднішній ранок ще 5 котелень готові до роботи. Вони будуть обслуговувати лікарні і школи.

Демиденко наголосив, що завтра - крайній термін для підготовки інших котелень. Всього має бути готова 21 котельня в Смілі. На ввімкнення тепла обласна влада дала 2 дні.

На завершення роботи визначили завдання на поточний тиждень.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація