На реабілітацію дітей з інвалідністю на область спрямували 5 млн грн

05.08.19

Нині з держбюджету виділили майже 5 млн грн для оплати реабілітаційних заходів за програмою, яка запроваджена за принципом вільного вибору надавача послуги – «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП». Про це на колегії обласного Департаменту соціального захисту населення повідомив його директор Руслан Чикало у ході колегії під головуванням першого заступника очільника області Тараса Висоцького.

На сьогодні в області проживає майже 5 тисяч дітей з інвалідністю, з них 459 дітей внаслідок ДЦП. Станом на 1 липня до органів соціального захисту населення подано лише 38 заяв від батьків таких дітей, а укладених угод лише 3. Це, за словами посадовця, свідчить про недостатню інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо можливостей отримання реабілітаційних послуг, у тому числі і в медичних закладах області.

– Важливо поінформувати кожну родину, в якій виховується дитина з інвалідністю внаслідок ДЦП, заклади системи охорони здоров’я, освіти, в яких діти перебувають на повному державному утриманні щодо можливості забезпечення реабілітаційними заходами відповідно до індивідуальної програми реабілітації, – наголосив Руслан Олександрович.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація