На виїзному засіданні колегії розглянули готовність медичних установ до роботи в опалювальний період

12.10.17

Сьогодні, 12 жовтня, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у позачерговому виїзному засіданні колегії районної державної адміністрації, яку провів голова – Іван Гайдай.

До роботи колегії долучилися члени постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району, комунальної власності та державної регуляторної політики, сільські голови сіл Ковалівки, Кононівки, Мойсівки, Погребів, Степанівки, Шрамківки, депутати Шрамківської сільської ради, керівники окремих відділів райдержадміністрації та установ.

Головний лікар Драбівської ЦРЛ Світлана Бойко та заступник головного лікаря КЗ «Драбівський ЦПМСД» Петро Стецюк проінформували про готовність Шрамківського терапевтичного відділення Драбівської районної центральної лікарні та Шрамківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років та стан реалізації проектів ремонтних робіт.

Обговорюючи дане питання, голова районної ради сказав, що нині стоїть питання реорганізації Драбівської районної центральної лікарні, адже медичні установи мають надавати лише якісні послуги. «Патерналістська політика призводить до негативних наслідків: зруйнована інфраструктура та адміністративний колапс», - підсумував Володимир Дзега.

Члени колегії обговорили заслухану інформацію, вказали на недоліки та прийняли спільне рішення щодо виділення коштів із місцевих бюджетів на проведення ремонтних робіт медичних закладів.

Із метою ознайомлення підготовки закладів району до роботи в осінньо-зимовий період, голова районної ради відвідав Бирлівську лікарську амбулаторію та оглянув виконані роботи щодо водозабезпечення та опалення приміщення, на що виділялися кошти із районного бюджету.

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація