На оперативній нараді розглянули питання роботи в умовах режиму надзвичайної ситуації

26.03.20

Сьогодні під керівництвом голови районної ради Вододимира Дзеги за участю голови районної державної адміністрації Віктора Хруща та Драбівського селищного голови Василя Хмари відбулася робоча нарада з керівниками комунальних установ району.

У роботі взяли участь головний спеціаліст відділу з питань майна районної комунальної власності районної ради Ольга Мироненко, головний лікар КНП «Драбівський ЦПМСД» Олександр Балагурчик, директор КП «Драбівські теплові мережі» Валерій Василенко, директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» Михайло Кубрушко, директор ДЮСШ «Слов’яни» Василь Моісєєв, заступник головного лікаря КНП «Драбівська ЦРЛ» В’ячеслав Пилипенко.

У ході наради розглянули питання роботи підприємств районної комунальної власності в умовах режиму надзвичайної ситуації.

Володимир Дзега зазначив, що вчора на засіданні Кабінету Міністрів України Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів - до 24 квітня 2020 року: «Тому і надалі продовжуємо роботу у встановленому режимі». 

Керівники установ проінформували про стан справ. Зокрема, директор КП «Драбівські теплові мережі» Валерій Василенко запевнив, що підприємством забезпечено мінімальний режим роботи, частина працівників на даний час перебуває у відпустці, загрози зриву роботи відсутні.

Олександр Балагурчик - головний лікар КНП «Драбівський ЦПМСД» - сказав, що частина працівників установи, що перебувають у зоні ризику, знаходяться у відпусках, сімейними лікарями ведеться прийом пацієнтів до обіду в звичайному режимі, а після обіду - черговими лікарями. У всі амбулаторії закупляються засоби для дезінфекції: оприскувачі, окуляри та респіратори.

Заступник головного лікаря КНП «Драбівська ЦРЛ» В’ячеслав Пилипенко зазначив, що лікарнею планується закупівля ще одного апарату ШВЛ. Для цього акумулюються кошти: з обласного бюджету надано субвенцію у сумі 325 тис. грн. та відкрито благодійний рахунок для збору коштів.

Підприємства охорони здоров’я району на перший час забезпечені засобами індивідуального захисту. Проблемою є закупівля захисних костюмів багаторазового використання та безконтактних термометрів у зв’язку з їх відсутністю в продажі.

Драбівський селищний голова Василь Хмара розповів, що на території селища проводиться роз’яснювальна робота з приїжджими із-за кордону громадянами (їх близько 20) щодо їх самоізоляції та з місцевими підприємцями, що мають торгові точки, щодо обмежень та заборон в їх діяльності в умовах карантину.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація