На нараді з сільськими і селищним головами розглянули низку актуальних питань

19.11.18

Сьогодні голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у нараді з керівниками органів місцевого самоврядування району, яку провів голова районної державної адміністрації Іван Гайдай.

Учасники наради працювали злагоджено і результативно, так як згідно порядку денного на розгляд виносилося десять питань.

Розпочала роботу начальник фінансового управління Тетяна Близнюк, яка доповіла про формування місцевого бюджету на 2019 рік.   

Наступним актуальним на сьогодні розглянули питання стану проходження опалювального сезону в районі, де доповідали начальник відділу освіти райдержадміністрації Тамара Рудченко, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик, заступник головного лікаря Драбівської центральної районної лікарні Андрій Прядко.

Також заслухали інформацію головного лікаря КНП «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександра Балагурчика про фінансовий план комунального некомерційного підприємства «ДЦПМСД» на 2018 рік та заступника головного лікаря Драбівської ЦРЛ Андрія Прядка про стан реалізації в районі проекту «Доступні ліки».

Про роботу виконавчих комітетів сільських, селищної рад у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі розказала завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Криворот.

  

Потім начальник відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Дмитро Широкий проінформував про заходи щодо утримання доріг загального користування місцевого значення, у тому числі комунальної власності, в зимовий період, а начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Симоненко - про  стан призначення житлових субсидій.

Далі роботу продовжила завідувач сектору з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Вікторія Погоріла, яка ознайомила із планом заходів щодо відзначення в районі Дня пам'яті жертв голодоморів (розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 550-р «Про затвердження плану заходів  на 2017-2018 роки у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років  в Україні»).

Опісля начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Хрущ проінформував учасників наради про підтримку створення сільськогосподарських кооперативів в районі та активізацію роботи із поліпшення гідрологічного та санітарного стану водних об’єктів по суббасейну річки Супій (протокол наради обласної державної адміністрації в режимі селекторного зв’язку від 14.08.2018 №1).

За результатами наради керівники району дали відповідні доручення та визначили терміни їх виконання.  

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація