На нараді з сільськими головами розглянуто актуальні питання щодо забезпечення життєдіяльності району

29.07.19

Сьогодні, 29 липня 2019 року, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у нараді з сільськими (селищним) головами щодо вирішення актуальних питань сьогодення, яку провів голова районної державної адміністрації Іван Гайдай.

У нараді взяли участь начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники Великохутірської, Драбіської і Михайлівської ОТГ.

Під час наради начальник фінансового управління райдержадміністрації Марина Сіпко акцентувала увагу очільників територіальних громад на ході виконання планових показників місцевих бюджетів за 7 місяців 2019 року, завданнях на серпень поточного року та використанні коштів субвенції із державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Далі учасники наради розглянули питання про вжиті заходи по скороченню податкової заборгованості, про що доповіли начальник Золотоніського управління Головного управління ДФС у Черкаській області Павло Ільченко та начальник Драбівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Ніна Дзеціна.

З розглянутих питань, з урахуванням всіх зауважень та пропозицій, прийняті відповідні рішення.                                    

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація