На нараді з сільськими головами розглянули важливі питання співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

11.03.20

Сьогодні, 11 березня 2020 року, голова районної ради Володимир Дзега провів нараду за участю сільських голів та голів ОТГ.

У роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Хрущ, керівники окремих підрозділів райдержадміністрації, виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Юрій Журавльов.

У ході роботи розглянули важливі питання співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Одне з найактуальніших питань – організація проведення ремонтів доріг загального користування на території району, про що проінформував голова райдержадміністрації Віктор Хрущ. Він зазначив, що сума коштів, передбачених на ремонт доріг, значно перевищує суми попередніх років, що дає підстави виконати більш якісний ремонт. Так, за словами посадовця, відповідно до розпоряджень голови облдержадміністрації від 26.02.2020 №118 « Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які будуть фінансуватись у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах» на середній ремонт автошляхів району (Драбів – Шрамківка і Драбів – Білоусівка) передбачено 21 919,9 тис. грн; розпорядженням №119 «Про внесення змін до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 15.01.2020 № 12» заплановано фінансування 14 930,0 тис. грн, які першочергово використовуватимуться на ремонт доріг, якими забезпечується підвіз школярів, проїзд медичного транспорту, автобусне сполучення.

- Загальна протяжність доріг району становить 232 км – цьогоріч заплановано відремонтувати 10%. Задля цього працюємо над тим, щоб залучити ще додаткові кошти, - сказав Віктор Хрущ.

  

Доповідь голови райдержадміністрації продовжив в.о. начальника Служби  автомобільних доріг у Черкаській області Юрій Журавльов, який сказав, що на даний час вони чекають висновок дорожньої служби про стан дороги Т-24-09 і наступного тижня планують укласти угоду про підготовку проектно-кошторисної документації для ремонту даного автошляху:

-Через півтора місяця будуть готові всі документи, щоб включати на фінансування саме цю дорогу. До речі, в проекті плануємо передбачити встановлення на автошляху Т-24-09 вагового комплексу, - зазначив Юрій Журавльов.

Голова райдержадміністрації Віктор Хрущ запропонував вже зараз розпочати окремі ремонти доріг, на що Юрій Журавльов запевнив, що найближчим часом при встановленні температурного режиму Служба автомобільних доріг у Черкаській області розпочне ремонтні роботи в напрямку Драбів – Золотоноша.

Окрім цього сільські голови порушували проблеми дотримання контролю за використанням доріг, встановлення обмежувальних знаків, ремонт мостів.

  

Наступним питанням порядку денного зібрання розглянуло хід виконання планових показників бюджету району у січні - лютому цього року, завдання щодо його виконання за І квартал 2020 року та надання субвенцій районному бюджету, про що доповіла Марина Сіпко - начальник фінансового управління райдержадміністрації. Зокрема, вона зазначила, що постійно проводиться робота щодо виконання наповнення місцевих бюджетів та його раціонального використання. 11 сільських рад району вже виконали показники І кварталу.

Далі начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Шевчук розказала про організацію оздоровлення та відпочинку учнівської молоді у 2020 році. Вона відмітила, що окремі сільські ради вже спрямували кошти на організацію роботи пришкільних таборів, та попросила тих, хто цього ще не зробив, надати субвенцію для оздоровлення учнів.

Тему здорового харчування дітей продовжив начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Драбівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Василь Охрімчук, який розповів про заходи щодо створення належних умов для безпечного харчування у дошкільних навчальних закладах  району.

Він наголосив на дотриманні виконання харчових показників, на використанні продуктів харчування з усіма супровідними документами та забезпеченні вихованців якісною питною водою.

  

Потім провідний спеціаліст Драбівського районного сектору Управління  ДСНС України у Черкаській області Вадим Савченко та заступник начальника Драбівського відділення поліції Золотоніського відділення поліції ГУНП Володимир Рець доповіли про взаємодію органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо недопущення пожеж в природних екосистемах району: цьогоріч на Драбівщині вже зафіксовано 72 пожежі – більшість із них сталася через необережне поводження з вогнем. Також турбує задимленість населених пунктів та пожежі в екосистемах – задля попередження цих негативних проявів вирішили залучити інспекторів екологічної служби, громадські організації.

На завершення директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» Михайло Кубрушко підсумував результати чемпіонату Драбівського району з міні-футболу у 2019-2020 роках та розказав про перспективи проведення змагань на наступний період.

За підсумками наради прийнято рішення та надано ряд доручень.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація