На нараді з керівниками КЗ розглянуто актуальні питання життєдіяльності району

19.03.20

Сьогодні, 19 березня 2020 року, під керівництвом голови районної ради Володимира Дзеги за участю голови райдержадміністрації Віктора Хруща відбулася робоча нарада з керівниками комунальних установ району.

У роботі взяли участь начальник відділу з питань майна районної комунальної власності районної ради Ігор Черниш, головний лікар КНП «Драбівський ЦПМСД» Олександр Балагурчик, директор КП «Драбівські теплові мережі» Валерій Василенко, директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» Михайло Кубрушко, директор ДЮСШ «Слов’яни» Василь Моісєєв, заступник головного лікаря КНП «Драбівська ЦРЛ» В’ячеслав Пилипенко.

Учасники наради детально вивчили і взяли до виконання нові законодавчі акти: Закони України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)”, “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, які закуповуються Особою, уповноваженою на здійснення закупівель у сфері охорони здоров'я” та  “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, які закуповуються за кошти державного бюджету, та створення умов для закупівель у сфері охорони здоров’я за кошти державного бюджету”.

Окрім цього керівники медичних закладів доповіли про роботу під час карантину, готовність до прийняття хворих короновірусною інфекцією та потребу у медпрепаратах і засобах захисту.

Голова районної ради Володимир Дзега сказав, що на даний час замовлено протиепідемічні костюми в кількості 200 шт. та швидкісні тести в кількості 25 шт. З резервного фонду районного бюджету виділено 200 тисяч гривень на закупівлю медикаментів та засобів індивідуального захисту.

Заступник головного лікаря КНП «Драбівська ЦРЛ» В’ячеслав Пилипенко надав іннформацію, що на сьогодні у КНП " Драбівська ЦРЛ" перебуває 88 хворих: у терапевтичному та неврологічному відділеннях - 35 осіб, хірургічному - 12 осіб, дитячому -11, хоспісному - 13, інфекційному (доросле й дитяче) - 9 осіб. Протягом доби 7 викликів бригад екстренної медичної допомоги. Підозри на COVID-19 відсутні.

Головний лікар КНП «Драбівський ЦПМСД» Олександр Балагурчик проінформував про те, що за 18 березня 2020 лікарями прийнято хворих дорослого населення - 105 осіб, з них хворих на РГВІ 11 осіб, і дитячого населення - 35 осіб, з них хворих на ГРВІ 2 особи. Направлено на госпіталізацію 1 дорослого та 2 дитини. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація