На нараді з керівниками комунальних установ району визначили шляхи вирішення проблемних питань

06.02.20

Сьогодні, 6 лютого 2020 року, голова районної ради Володимир Дзега та голова райдержадміністрації Віктор Хрущ провели робочу нараду із керівниками комунальних установ району.

У роботі взяли участь начальник відділу з питань майна районної комунальної власності районної ради Ігор Черниш, головний лікар НКП «Драбівський ЦПМСД» Олександр Балагурчик, директор НКП «Драбівська ЦРЛ» Світлана Бойко, директор КП «Драбівські теплові мережі» Валерій Василенко, директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» Михайло Кубрушко, директор ДЮСШ «Слов’яни» Василь Моісєєв.

Всі керівники розповіли про поточні робочі питання та про особливості роботи установ в умовах децентралізації.

Зокрема, директор НКП «Драбівська ЦРЛ» Світлана Бойко розказала про окремі складнощі співпраці з сільськими радами та ОТГ і про закупівлю медпрепаратів.

Керівники району пообіцяли підтримку у вирішенні даних питань: найближчим часом проведуть зустріч із очільниками громад району щодо забезпечення достатнього фінансування медичного закладу.

Інформуючи учасників наради про роботу НКП «Драбівський ЦПМСД», головний лікар Олександр Балагурчик запевнив, що насьогодні вирішено питання кадрового забезпечення амбулаторій і ФАПів, хоча не всі громади надали субвенцію на утримання лаборантів та забезпечення постійним інтернет-зв’язком.

  

Директор КП «Драбівські теплові мережі» Валерій Василенко доповів про здійснений перерахунок за спожиту теплову енергію, що дало змогу зекономити близько 603,0 тис. грн місцевого бюджету.

Василь Моісєєв проінформував про роботу ДЮСШ «Слов’яни», про вдалі виступи вихованців на чемпіонаті України, які тепер готуються до чемпіонату Європи, та про підготовку до Всеукраїнських змагань, які будуть проводитися в Драбові в кінці лютого.

Директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» Михайло Кубрушко розказав про вирішення фінансових проблем, що дасть змогу здійснювати господарчі закупівлі та належно утримувати спортивне поле і територію стадіону.

Голова районної ради й голова райдержадміністрації взяли окремі питання під особистий контроль та спільно визначили першочергові завдання для вирішення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація