На координаційній нараді розглянули заходи щодо зменшення споживання природного газу

08.09.14

8 вересня голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у координаційній нараді районної державної адміністрації.

Головним питанням порядку денного стало обговорення заходів щодо зменшення споживання природного газу КП «Драбівські теплові мережі» та можливості переходу на двоставкові тарифи на теплову енергію для потреб населення. З даного питання присутніх поінформував директор КП «Драбівські теплові мережі» Валерій Василенко. Він зазначив, що враховуючи складну ситуацію на ринку природного газу на підприємстві розроблено план організаційно-технічних заходів щодо зменшення на 30 відсотків споживання газу. Валерій Василенко детально проаналізував передбачені заходи, частина яких уже виконана. В обговорені порушенного питання взяв участь голова районної ради Володимир Дзега, який звернув увагу присутніх керівників на необхідність економного витрачання природного газу, вирішення питання подальшого функціонування ряду об'єктів комунальної власності з метою економного витрачання бюджетних коштів та зменшення споживання енергоносія.

Під час наради було також проаналізовано хід виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 02.04.2000 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку» та результати проведення акцій «У школу з радістю» і «Допоможемо дітям». Начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Рудик доповіла, що на виконання постанови КМУ розпочато облік дітей і підлітків шкільного віку. До 5 вересня навчальними закладами району підготовлено інформаційний звіт про охоплення навчанням дітей та до 10 вересня списки первинного обліку дітей. У рамках проведення акції «У школу з радістю» для 46 дітей з районного бюджету було виділено 25 300 грн. для придбання шкільної форми. У рамках проведення акції «Допоможемо дітям» усі діти, які прибули з тимчасово окупованих територій на Сході України, забезпечені підручниками, харчуванням та канцтоварами.

Про стан  роботи із зверненнями громадян у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації учасникам зібрання розповів начальник відділу Дмитро Широкий.

На нараді у порядку контролю розглянуто вирішення питань соціального забезпечення громадян, які прибули на тимчасове перебування до району з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Керівник районної ради акцентував увагу присутніх на вивченні нагальних проблем переселенців та родин мобілізованих військовозобов’язаних з району, надання їм максимільної допомоги.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація