На координаційній нараді розглянули хід виконання програми розвитку дорожньої інфраструктури

20.11.17

20 листопада 2017 року за участю заступника голови районної ради Тетяни Богославець відбулася координаційна нарада районної державної адміністрації, яку провів голова райдержадміністрації Іван Гайдай.

Про хід виконання у 2017 році програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016 – 2018 роки проінформував начальник відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Дмитро Широкий.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Тамара Рудченко розповіла про організацію виконання Закону України «Про освіту».

Керівники закладів бюджетної сфери району доповіли про стан проходження опалювального сезону.

У порядку контролю розглянули питання про хід проведення профілактичних медичних оглядів працівників підприємств, установ і організацій; про стан проведення розрахунків по орендній платі з власниками паїв та про організацію передплати періодичних друкованих видань на наступний рік.

За підсумками координаційної наради надано ряд доручень.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація