На координаційній нараді обговорили стан виплати пенсій в районі та наповнення бюджету ПФУ

26.08.14

26 серпня голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у координаційній нараді районної державної адміністрації.

В рамках проведення наради обговорено ряд актуальних питань сьогодення. Зокрема, йшлося про виплату пенсій в районі та наповнення бюджету Пенсійного фонду України, погашення заборгованості з єдиного соціального внеску. Начальник управління Пенсійного фонду України у Драбівському районі Олена Черниш повідомила, що за 7 місяців 2014 року витрати на виплату та доставку пенсій і допомог становлять 111 177,1 тис. грн., що на 3 034,5 тис. грн., більше проти 2013 року. Мінімальна пенсія станом на 01.08.2014 року складає 949 грн. Середній розмір призначених пенсій з цільовою грошовою допомогою та з урахуванням індексації станом на 01.08.2014 становить 1257,87 грн. Для виплати пенсій 12,3 тисячам пенсіонерам району необхідно близько 16 млн. грн. щомісячно. Платники району сплачують 3,8 млн. грн. Таким чином, район покриває потребу на виплату пенсій власними коштами на 23,8 %. Заборгованості по виплаті пенсій та допомог за звітній період немає. Посадовець поінформувала присутніх також про погашення заборгованості з єдиного соціального внеску та детально проаналізувала фонд оплати праці найманих працівників району за 6 місяців 2014 року.

Крім цього питання, учасники наради розглянули вжиті заходи щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах та організаціях району; усунення порушень антикорупційного законодавства, причин та умов, що їм сприяли.

У порядку контролю виконання доручень обговорено соціальне забезпечення громадян, які прибули на тимчасове перебування до району з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції; хід виконання бюджету району за серпень поточного року та виконання соціальних угод; хід розрахунків сільськогосподарських товаровиробників за оренду земельних часток (паїв); стан проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів школярів та підсумки проведення об’їзду загальноосвітніх шкіл щодо готовності до нового навчального року; проведення обкошування узбіч на автомобільних шляхах, впорядкування автобусних зупинок, проведення ямкового ремонту доріг загального користування; стан упорядкування території біля водного об’єкту в смт Драбів.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація