На координаційній нараді обговорили підготовку в районі позачергових виборів до Верховної Ради

06.10.14

6 жовтня голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у координаційній нараді районної державної адміністрації.

Головну увагу присутні приділили питанню виконання розпорядження райдержадміністрації  від 01.10.2014 № 269 «Про підготовку та проведення в районі позачергових виборів до Верховної Ради України». З метою виконання плану заходів щодо створення на території району належних умов для проведення 26 жовтня 2014 року позачергових  виборів  до Верховної Ради України здійснюється аналіз матеріально – технічного забезпечення роботи виборчих дільниць та надаються консультації суб’єктам виборчого процесу з питань чинного законодавства України. На даний час у районі налічується  29339  виборців, утворено 48 звичайних виборчих дільниць.

У ході наради було також підведено підсумки відзначення в районі Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана; проаналізовано роботу тимчасово діючої моніторингової групи при райдержадміністрації по виявленню потреб вимушених переселенців, які виїхали з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та районів проведення антитерористичної операції.

На нараді у порядку контролю розглянуто організацію забезпечення закладів охорони здоров’я, освіти та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Драбівського району продуктами харчування та овочами; виконання бюджету району за вересень та 9 місяців поточного року та виконання угод про соціальне партнерство; стан підготовки Шрамківської районної лікарні до роботи в осінньо – зимовий період.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація