На колегії розглянули ключові питання розвитку району

28.07.16

Чергове засідання колегії районної державної адміністрації відбулося 26 липня 2016 року в смт Шрамківці. Провів його голова районної державної адміністрації Іван Гайдай.

Взяли участь у роботі виїзного засідання голова районної ради Володимир Дзега, сільські і селищні голови, начальники відділів, управлінь та служб районної державної адміністрації, представники місцевих засобів масової інформації.  

Згідно порядку денного розглянуто чотири питання.

Про роботу та виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку селища проінформував Шрамківський селищний голова Анатолій Куля. Зокрема, він ознайомив із перспективним планом розвитку населеного пункту та озвучив проблеми, які потребують першочергового вирішення.

Начальник відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації  Василь Підстрела охарактеризував стан соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2016 року. Співдоповідач з даного питання - начальник фінансового управління районної державної держадміністрації Тетяна Близнюк проаналізувала виконання бюджетів у поточному році місцевими радами та наголосила на ефективному використанні бюджетних коштів.

Начальник відділу культури районної державної адміністрації Світлана Орел  розповіла про роботу закладів культури району щодо задоволення духовних потреб і культурних інтересів населення, зміцнення їх матеріально-технічної бази. Вона проаналізувала стан кадрового забезпечення закладів культури, їх фінансування, матеріально-технічне забезпечення, проведення капітальних та поточних ремонтів.

Про виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної та районної державних адміністрацій в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування проінформувала Олеся Ярош – начальник відділу документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація