В райдержадміністрації розглянуто готовність навчальних закладів району до навчального року

21.08.13

21 серпня відбулось засідання колегії районної державної адміністрації за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, сільських, селищних голів.

У роботі колегії взяв участь голова районної ради Григорій Матвійчук.

Під час засідання розглянуто п’ять важливих питань життєдіяльності району. Одним з них стало питання  готовності навчальних закладів району до нового навчального року, з якого поінформувала  начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Рудик.

Директор районного центру зайнятості Валерій Хабло розповів про роботу районного центру зайнятості щодо реалізації на території району у сфері державної політики зайнятості населення.

У ході роботи колегії обговорено також  стан злочинності у районі та взаємодію місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з РВ УМВС України в Черкаській області  у сфері забезпечення дотримання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян; стан кадрової роботи в районній державній адміністрації, виконання законодавчих та нормативних актів з питань реалізації державної кадрової політики, дієвість кадрового резерву та розглянуто роботу виконавчого комітету Мехедівської сільської ради щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері соціально-економічного розвитку території.

За результатами колегії було прийнято відповідні рішення.

Фотозвіт

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація