На колегії райдержадміністрації розглянули проект бюджету району на 2019 рік

17.12.18

17 грудня 2018 року за участю заступника голови районної ради Тетяни Богославець відбулося засідання колегії районної державної адміністрації.

На розгляд колегії відповідно до порядку денного виносилося чотири питання.

Розпочалася робота з опрацювання одного із найважливіших питань - про проект бюджету району на 2019 рік, про що проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Близнюк.

Потім про роботу виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади у галузі мобілізаційної, оборонної та військово-облікової роботи та підсумки проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу доповів районний військовий комісар Сергій Дмитренко.

Про стан забезпечення збереженості та обліку документів Національного архівного фонду у районі проінформувала Оксана Скопич - начальник архівного відділу райдержадміністрації.

Питання про роботу виконавчого комітету Остапівської сільської ради щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади розглянули протокольно.

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, по кожному питанню визначено низку доручень. 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація