На колегії райдержадміністрації розглянули питання стану надання соціальних послуг в районі

29.11.19

Сьогодні, 29 листопада 2019 року, за участю голови районної ради Володимира Дзеги відбулося засідання колегії районної державної адміністрації.

У засіданні взяли участь члени колегії, селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного на розгляд зібрання виносилося чотири питання.

Спершу начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Симоненко розповіла про стан надання соціальних послуг в районі. В обговоренні даного питання взяли участь директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Драбівського району Олена Кормаченко та сільські голови.

Потім про роботу щодо здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, доповіла директор Драбівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей  та молоді Наталія Притула.

У ході роботи також проаналізували стан реалізації молодіжної політики в районі, про що проінформувала Юлія Криворот - завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

На завершення члени колегії заслухали інформацію начальника архівного відділу райдержадміністрації Оксани Скопич та начальника трудового архіву Драбівського району Наталії Шульги про стан розвитку архівної справи у районі.

За підсумками колегії районної державної адміністрації дані відповідні доручення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація