На колегії обговорили готовність підприємств та закладів до роботи в опалювальний період

29.09.17

Сьогодні, 29 вересня, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації.

Зібрання пройшло у великій залі засідань Будинку рад.

Учасники колегії обговорили готовність підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, закладів освіти, охорони здоров’я, культури і соціального захисту до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та хід виконання Програми модернізації комунальної теплоенергетики Драбівського району на 2015 – 2017 роки, затвердженої рішенням сесії Драбівської районної ради від 30.04.2015 № 49-3/VI.

Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Юля Криворот підсумувала заходи щодо літнього відпочинку дітей та учнівської молоді.

У ході роботи проаналізовано роботу виконавчого комітету Бойківщинської сільської ради щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері соціально-економічного та культурного розвитку території та заходи, вжиті виконавчими комітетами сільських і селищних рад щодо скорочення заборгованості по сплаті за землю.

За підсумками колегії районної державної адміністрації дані відповідні доручення.

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети "Драбівщина"

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація