На колегії обговорили готовність підприємств та закладів до роботи в опалювальний період

29.09.17

Сьогодні, 29 вересня, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації.

Зібрання пройшло у великій залі засідань Будинку рад.

Учасники колегії обговорили готовність підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, закладів освіти, охорони здоров’я, культури і соціального захисту до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та хід виконання Програми модернізації комунальної теплоенергетики Драбівського району на 2015 – 2017 роки, затвердженої рішенням сесії Драбівської районної ради від 30.04.2015 № 49-3/VI.

Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Юля Криворот підсумувала заходи щодо літнього відпочинку дітей та учнівської молоді.

У ході роботи проаналізовано роботу виконавчого комітету Бойківщинської сільської ради щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері соціально-економічного та культурного розвитку території та заходи, вжиті виконавчими комітетами сільських і селищних рад щодо скорочення заборгованості по сплаті за землю.

За підсумками колегії районної державної адміністрації дані відповідні доручення.

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети "Драбівщина"

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація