На ІХ конференції районної організації ветеранів підсумували роботу за звітний період та обрали голову

26.07.19

Вчора, 25 липня 2019 року, у великій залі Будинку рад відбулася ІХ звітно-виборна конференція Драбівської районної організації ветеранів.

У конференції взяли участь голова районної ради Володимир Дзега та заступник голови районної державної адміністрації Людмила Рудик.

Згідно порядку денного зі звітом про роботу ради районної організації ветеранів та ревізійної комісії у період з вересня 2015 року по липень 2019 року виступила голова – Валентина Крокосенко. Також вона окреслила головні напрямки роботи ради на наступний період.

Далі розглянули питання обрання голови Драбівської  районної організації ветеранів: шляхом голосування обрано Валентину Крокосенко, яка і до цього очолювала дану громадську організацію.

Серед іншого учасники конференції обрали делегатів на звітно-виборну конференцію Черкаської обласної організації ветеранів.

На завершення всім присутнім учасники творчих колективів району подарували чудові пісні.

Довідково:

На статутну діяльність Драбівської  районної організації ветеранів рішеннями депутатів районної ради з районного бюджету щорічно виділяється фінансування: у 2017 році - 230 тис. грн., у 2018 році - 159 тис. грн., у 2019 році – 128 тис. грн..

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація