На Драбівщині відкрито футбольний сезон

07.05.18

Футбольний сезон 2018 року в районі було розпочато із поєдинку між футбольними клубами «Альтаїр» (смт Драбів) – «Олімп» (м. Кам’янка), який відбувся 5 травня 2018 року на районному стадіоні «Колос» в рамках Чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги.

Спортивне свято розпочалося з урочистого відкриття, на яке завітали почесні гості, зокрема голова районної державної адміністрації Іван Гайдай,  голова районної ради Володимир Дзега, депутат Черкаської обласної ради Григорій Плічко, представник Федерації футболу Черкаської області Віталій Смаглій, які привітали спортсменів та вболівальників із святом спорту та побажали яскравих незабутніх спортивних звершень.

Переповнені трибуни прихильників футболу зустрічали команд учасниць на гостинній драбівській землі запашними короваями, адже матч викликав справжній ажіотаж у районному центрі та зібрав значну глядацьку аудиторію.

Наші земляки стали гідним спаринг-партнером для чемпіона Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги сезону 2010 року.

«Альтаїр» на правах господарів активно розпочав звітний матч і незважаючи на спеку, наприкінці тайму посилив тиск на ворота свого опонента і досяг бажаного результату на 40-ій та 56-й хвилинах гри – 2:0.

Матч завершився за ігрової і територіальної переваги наших земляків, а також завдяки яскравій підтримці вболівальників. В результаті команда отримали заслужену перемогу та перші залікові бали до турнірної таблиці чемпіонату області.