На Драбівщині відбулися шкільні випускні вечори

30.05.16

28 - 29 травня 2016 року в школах Драбівського району відбулася урочиста і зворушлива подія - шкільні випускні вечори.

Такого свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного із нас. Надходить день, коли доводиться пережити водночас і світлу радість, і біль розлуки з людьми, без яких не уявляєш свого життя, і тривожні передчуття  зустрічі  з невідомим  майбутнім. Але, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою назавжди залишиться випускний бал. 195 випускників Драбівщини,немов завдяки чарам, за одну ніч перетворились із звичайних школярів у шикарних леді та елегантних  джентльменів.

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників Драбівського НВК «загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів імені С. Васильченка – гімназія»  привітав голова районної ради Володимир Дзега. Зокрема, він відзначив, що  драбівські одинадцятикласники не лише красиві, а й розумні: із 43 випускників 4 закінчили школу із золотою медаллю, 1 - із срібною. Усі вони під гучні оплески отримали свої заслужені нагороди з рук голови районної ради.Посадовець привітав усіх випускників, побажав всіляких гараздів та зазначив, що від їхньої освіченості, творчості, працьовитості залежатиме завтрашній день не тільки нашого краю, а й усієї України. «Обирайте собі професію за здібностями, йдіть туди, де вас найбільше чекають, де так потрібні ваші молоді завзяті руки і гарячі серця. Умійте бути наполегливими в подоланні труднощів, будьте бадьорими, мужніми в житті»,- сказав Володимир Дмитрович.

Заступник голови районної ради Тетяна Богославець відвідала святковий захід у селі Білоусівці та привітала випускників місцевої школи.

Дивитися фото випускного вечора Драбівського НВК «загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів імені С. Васильченка – гімназія»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація