На Черкащині розширювати ПЛР-тестування не планують

22.04.20

Схема ПЛР-тестування по трьох фокусних групах є виправданою і розширювати тестування не планується. Про це «Прочерку» повідомив заступник голови Черкаської ОДА Юрій Лесюк.

– Ми одна з областей, де проводиться найбільше тестувань. І ми визначили, що це мають бути насамперед хворі з клінічними ознаками, люди, які перебували за кордоном, і їхні контактні особи. І це той перелік, який нам дозволяє обстежувати велику кількість осіб. Водночас, донедавна ще міністерство обстежувало лише хворих. Тобто, у нас робота проводиться, і можливо тому хвороба не поширюється такими темпами, як в інших регіонах, – сказав Юрій Лесюк.

Водночас, затримок по ПЛР-діагностиці практично немає.

Щодо протиепідеміологічних заходів у лікарнях та поліклініках, то за цим мають стежити керівники медичних закладів, окрім того, як регламентується, це на відповідальності і медичних працівників.

Щодо забезпечення гідної зарплати працівникам швидкої допомоги, які ризикують своїм життям, і про що активно обговорюється, то сьогодні очікується постанова Кабміну, яка має вирішити це питання.

За інформацією інтернет-видання «Прочерк»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація