На черговій сесії районної ради депутати прийняли ряд важливих рішень

30.12.13

30 грудня відбулась чергова сесія Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Бут.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Савенко,  начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, сільські, селищні голови, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

На початку пленарного засідання депутати обговорили і затвердили Програму економічного, соціального та культурного розвитку Драбівського району на 2014 рік. Після цього був заслуханий звіт редактора районної громадсько-політичної газети «Драбівщина» Миколи Комнатного про фінансово-господарську діяльність видання у 2013 році.

У ході роботи депутати  затвердили список народних засідателів Драбівського районного суду, Програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року, внесли зміни до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Драбівського району на 2009-2013 роки, районної Програми «Шкільний автобус», деяких рішень районної ради.

Під час сесії були визначені орієнтовні строки проведення звітів депутатів Драбівської районної ради VI скликання перед виборцями та схвалено звернення Драбівської районної ради до Президента України та жителів Драбівського району з приводу суспільно-політичної ситуації в країні.

Депутати також затвердили план роботи районної ради на І квартал 2014 року, розглянули ряд питань, що стосуються  управління майном районної комунальної власності.

За результатами обговорення, з усіх питань порядку денного  прийнято відповідні рішення.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація