На автодорозі Т-24-09/М-03/-Драбів-Золотоноша планується відновити дорожнє покриття на 24 км

24.02.20

Вже за кілька тижнів на автодорогах державного значення Черкаської області розпочнуться ремонтні роботи. Цьому сприяють погодні умови, які дозволяють розпочати будівельний сезон раніше. Про це на сесії Драбівської районної ради 21 лютого повідомив в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Юрій Журавльов.

Він розповів депутатам Драбівської райради, що на Черкащині через хронічне недофінансування дорожньої галузі 95% доріг державного значення потребують ремонту, 40% автодоріг потребують повного відновлення. Саме тому цього року Уряд анонсував велике будівництво та відновлення автодоріг в Україні. Постановою Кабінету Міністрів України №36 від 29 січня 2020 року на реконструкцію та проведення поточних середніх ремонтів автодоріг державного значення на Черкаську область виділено понад 1,7 млрд грн. До цього переліку доріг, які ремонтуватимуть в області цього року, не увійшла автодорога Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша, яка проходить через селище Драбів та викликає багато нарікань у водіїв та місцевих жителів через стан дорожнього покриття.. Але, за словами керівника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Юрія Журавльова, це лише 30% коштів, що будуть спрямовані на відновлення автодоріг Черкащини. Тож керівництво Служби автодоріг області докладе усіх зусиль, щоб автодорога Т-24-09 потрапила до переліку доріг, що ремонтуватимуться цього року. На цій автодорозі вже заплановане відновлення дорожнього покриття у рамках робіт з експлуатаційного утримання.

Керівник Служби автодоріг області Юрій Журавльов закликав депутатів Драбівської райради долучитися до співфінансування ремонту автодороги Т-24-09 та виділити 400 тис. грн з районного бюджету на розроблення проектно-кошторисної документації для проведення робіт з капітального ремонту на ділянках км 1 – км 8, км 8 – км 14, км 14 – км 24.

Юрій Журавльов запевнив депутатів Драбівської райради, що цього року Служба автодоріг області зробить все залежне аби зняти нарікання драбівчан та водіїв щодо стану автодороги Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша.

Прес-служба САД у Черкаській області

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація