На 39 сесії районної ради внесли зміни до програм та прийняли низку важливих рішень

25.10.19

Сьогодні, 25 жовтня 2019 року, відбулося пленарне засідання 39 чергової сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, окремі сільські голови, представники засобів масової інформації.

Передувало сесії робота постійних комісій та президії районної ради, на яких детально опрацьовано всі питання порядку денного. 

  

Спершу депутати внесли зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2020 роки, до Програми підтримки місцевого самоврядування Драбівського району на 2014-2020 роки та до рішення районної ради від 21.12.2018 № 32-2/VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік».

  

Після чого затвердили список присяжних Драбівського районного суду та погодили призначення Кулик Н.А. на посаду директора Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Далі перейшли до розгляду Положення про наглядові ради при комунальних підприємствах Драбівської районної ради, яке одностайно підтримали.

Потім депутати надали дозвіл на розміщення підвісної антени та радіопередавача на адмінприміщенні Будинку рад та затвердили проект землеустрою щодо встановлення меж села Кононівка та селища Кононівка.

  

Народними обранцями було також підтримано звернення депутатів Черкаської обласної ради сьомого скликання до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України про недопущення запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення, а також вирішено надіслати звернення депутатів Драбівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, народного депутата України Арсенюка О.О., Черкаської обласної державної адміністрації щодо сприяння у виділенні коштів на ремонт автодороги Т-24-09 /М-03/ - Драбів - Золотоноша та ще одне звернення до Президента України Зеленського В.О., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України,  народного депутата України Арсенюка О.О. щодо недопущення знищення сільських закладів освіти.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація