На 33 сесії Драбівської районної ради опрацьовано два звіти та затверджено низку програм

15.02.19

Сьогодні, 15 лютого 2019 року, відбулося пленарне засідання 33 чергової сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, селищний, сільські голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації та громадськість району.

Передувало сесії засідання постійних комісій та президії районної ради, на яких детально опрацьовано всі питання. 

  

Робота сесії була досить насиченою і продуктивною, адже порядок денний включав 33 питання.

Розпочалося пленарне засідання із розгляду звіту голови районної ради про діяльність ради з лютого 2018 року по лютий 2019.

Доповідаючи про роботу за звітний період, Володимир Дзега наголосив на тому, що все зроблене – це результат колективної праці кожного депутата, постійних комісій, президії районної ради, виконавчого апарату районної ради, співпраці з районною державною адміністрацією, сільськими, селищною радами, керівниками підприємств, установ і організацій та громадськістю району.

- Разом із вами ми прагнули організувати її діяльність так, щоб якомога ефективніше виконувати свої обов’язки, передбачені діючим законодавством і, головне, компетентно приймати відповідні  рішення. Спільними зусиллями було вирішено ряд важливих завдань: проведено капітальний ремонт дільниці смт Драбів амбулаторії загальної практики сімейної медицини на суму 500 тис. грн.; придбано обладнання для загальноосвітніх шкіл району. На це використано 1 млн. 741,7 тис. грн.; відремонтовано дороги загального користування  на  суму  6,7 млн. грн.

  

Звітуючись, Володимир Дмитрович дав детальну характеристику роботи виконавчого апарату та депутатського корпусу районної ради, зупинився на роботі постійних комісій та президії. Так, упродовж звітного періоду забезпечено своєчасну підготовку 9 пленарних засідань ради, на яких депутатами розглянуто 161 питання та ухвалено 161 рішення, затверджено 18районних програм, внесено зміни до 27. За минулий 2018 рік за рахунок коштів районного бюджету профінансовано районних програм на загальну суму 7 млн. 953,2 тис. грн.

Також голова районної ради зазначив, що одним із ефективних засобів реалізації соціально-економічної політики в районі є збереження та належне використання майна спільної власності територіальних громад (в районній комунальній власності перебуває  60 об’єктів).

Підсумовуючи, Володимир Дзега запевнив, що районна рада й надалі буде діяти в першу чергу в інтересах жителів Драбівського краю, вирішення їх ключових проблем та закликав усіх і надалі працювати з повною віддачею на благо територіальних громад.  

На сесії депутати заслухали ще один звіт: начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Близнюк доповіла про виконання районного бюджету за 2018 рік, зокрема вона сказала, що за минулий рік до загального та спеціального  фондів районного бюджету зібрано 82400,6 тис. грн. власних надходжень, що на 26,9 відсотка, або на 17460,1 тис. грн. більше ніж за 2017 рік, в тому числі до загального фонду  надійшло 77589,8 тис. грн., що більше на 17107,6 тис. грн. або на 28,3 відсотка. Затверджені завдання з доходів до загального фонду районного бюджету за 2018 рік виконано на 112,0 відсотка, понад план надійшло 8335,3 тис. грн.

  

Потім Тетяна Миколаївна ознайомила із пропозиціями щодо внесення змін до рішення  районної ради від 21.12.2018 № 32-2/VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік». За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації, дані зміни викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2019 рік; розподілом вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2019 року по загальному фонду у сумі  11659,332 тис. грн.; розподілом залишку дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я станом на 01.01.2019 року по загальному фонду у сумі  176,68637 тис. грн.; розподілом залишку 2018 року  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по загальному фонду у сумі 7921,244 тис. грн.; збільшенням видатків за рахунок субвенцій,  які передаються із обласного бюджету, сільських, селищної  відповідно рішень рад про делегування коштів районному бюджету в сумі   212,78  тис. грн.

  

Окрему увагу народні обранці приділили розгляду питань що стосуються районних програм, а саме: внесли зміни у Програму економічного, соціальногота культурного розвитку Драбівського району на 2019рік; до Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в межах Драбівського району на 2016 – 2020 роки; Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2020 роки; до Програми територіальної оборони Драбівського району на 2018-2022 роки; районних цільових Програм «Призовна дільниця» на 2017-2019 роки та функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, створення регіонального матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016-2020 роки; комплексної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018-2022 роки; Програми  відзначеннядержавних  та професійних свят,ювілейних дат, вшанування та заохочення за заслуги перед  громадоюрайону, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2018 роки; Програми розвитку краєзнавства в Драбівському районі на 2015-2018 роки»; Програми протидії ВІЛ-інфекції / СНІДу на 2016-2018 роки; до районної Програми «Надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2016-2018 роки»; до Інвестиційної програми комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» Драбівської районної ради Черкаської області на 2019 рік та до Програми удосконалення роботи органів виконавчої влади у Драбівському районі на 2018-2019 роки. Також депутати затвердили Програму розвитку інформаційного простору Драбівського району на 2019-2020 роки і районну програму безоплатної правової допомоги населенню Драбівського району на 2019-2020 роки.

  

У ході роботи встановлено розмір батьківської плати захарчування дітей дошкільного віку в  навчально-виховних комплексах «загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад»  та  закладах дошкільної освітирайонної комунальної власності у 2019 році; прийнято рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Драбівська центральна районна лікарня» та погоджено призначення Олександра Балагурчика на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

  

Також на сесії розглянуто інші питання порядку денного, зокрема: депутати затвердили Статут Коломицького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»  та Статут комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» у новій редакції; внесли зміни до рішень районної ради від 23.11.2018 № 31-4/VII та від 10.02.2017 № 13-14/VІI. Надали дозволи на передачу в оренду нерухомого майна; комунальному підприємству «Драбівські теплові мережі»  - на виготовлення проектно-кошторисної документації по проектах «Реконструкція котельні по вул. Комарова, 5 із встановленням котла потужністю 2 МВт в смт Драбів Черкаської обл.» та «Реконструкція ділянки теплових мереж від ТК-26 до ТК-15 по вул. Центральна в смт Драбів Черкаської області».

  

Серед іншого депутати прийняли рішення щодо передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району навчальних закладів та їх майна у комунальну власність Великохутірської та Михайлівської сільських об’єднаних територіальних громад.

Питання реорганізації Кононівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів не було підтримане народними обранцями, з решти питань прийнято позитивні рішення.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація