На 32 сесії Драбівської районної ради прийнято районний бюджет на 2019 рік

21.12.18

Сьогодні, 21 грудня 2018 року, у великій залі Будинку рад під керівництвом голови районної ради Володимира Дзеги відбулося засідання 32 чергової сесії районної ради.

У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники комунальних установ та закладів районної ради, служб району, сільські голови, представники засобів масової інформації, громадськість.

Передувала сесії робота депутатів у постійних комісіях та президії районної ради, на яких детально опрацьовано всі питання порядку денного пленарного засідання. 

  

Спершу Володимир Дзега зачитав відповідь на депутатський запит Наталії Білохи щодо діяльності Шрамківського терапевтичного відділення Драбівської ЦРЛ.

Потім, погодивши порядок денний, депутати внесли зміни до рішення  районної ради від 22.12.2017 № 23-1/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та затвердили районний бюджет на наступний рік. Обсяг доходів районного бюджету на 2019 рік прогнозується в сумі 261435,528 тис. грн., з них власні та закріплені доходи загального фонду – 65960,000 тис. грн., спеціального – 1976,300 тис. грн.,  базова дотація – 2518,500тис. грн.,  освітня субвенція – 48325,700 тис. грн.,  медична субвенція – 19514,800 тис. грн.,  дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок   відповідної   додаткової     дотації з державного бюджету – 8128,514 тис. грн., субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам – 115011,714 тис.  грн. 

  

Далі народні обранці затвердили фінансовий план на 2019 рік КНП «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги», надали дозвіл архівному відділу райдержадміністрації на здійснення невід’ємних поліпшень адміністративного приміщення та погодили призначення Стригунова С.А. на посаду директора Кононівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Обговоривши, депутати прийняли позитивні рішення про внесення змін до низки районних програм, зокрема: до програми «Шкільний автобус» на 2016-2018 роки», впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «100 відсотків» на період до 2018 року», підтримки місцевого самоврядування Драбівського району на 2014-2018 роки, збереження та використання Національного архівного фонду Драбівського району на 2018 рік.

   

У ході роботи визначили орієнтовні строки проведення звітів депутатів районної ради VIІ скликання перед виборцями, погодили план роботи районної ради на І півріччя 2019 року та умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради у наступному році.

Далі депутати підтримали питання управління майном районної комунальної власності, затвердивши скореговані тимчасові тарифи на послуги по централізованому опаленню, надавши дозвіл на передачу в оренду нерухомого майна та на прийняття-передачу матеріальних цінностей та передавши установи і майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність територіальної громади села Рождественське.

  

У ході пленарного засідання затвердили Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника закладу охорони здоров’я, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району, також розглянули низку земельних питань. 

На завершення Володимир Дзега озвучив два звернення депутатів Драбівської районної ради: до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, народних депутатів України Ляшка О.В., Зубика В.В., Черкаської обласної державної адміністрації щодо сприяння у виділенні коштів на поточний середній ремонт автодороги М-03 Т-24-09  Драбів-Золотоноша та до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо зниження ціни на газ для населення. Дані звернення також були схвалені народними обранцями.

Загалом, на сесії депутатами районної ради розглянуто та прийнято позитивні рішення з 25 питань порядку денного. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація