Мойсівський фольклорний колектив "Надія" став учасником фестивалю "Катеринина пісня"

12.06.14

     8 червня в селі Богданівка Яготинського району Київської області відбувся фестиваль з вшанування пам’яті відомої народної художниці Катерини Білокур - «Катеринина пісня».

     Представити свою творчість на фестивалі запросили понад 30 творчих колективів з усіх районів Київщини. Народний аматорський фольклорно-автентичний  колектив «Надія» Мойсівського сільського клубу також став гостем мистецького заходу.

     Учасники фестивалю відвідали хатину-музей Катерини Білокур, сплели вінок шани художниці та сфотографувались поблизу музею. Після  цього відбулась піша хода від музею до могили художниці. Там пройшов мітинг з покладанням вінка шани і панахидою. По закінченні офіційної частини господарі пригостили присутніх польовим кулішем, який із задоволенням смакували і дорослі , і малі.

     Концертну частину фестивалю розпочали Васильківські аматори авторською піснею, присвяченою художниці, «Я – Катерина Білокур». На фестивалі прозвучали різні пісні, особливе місце серед них займали українські народні та пісні, які любила Катерини Білокур. У концертній програмі заходу колектив «Надія» виконав українські народні пісні:  «Ой вийду я на гору» , «По садочку я ходила» та «Капуста».

        

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація