Михайлівська громада вшанувала працівників сільського господарства

19.11.18

17 листопада 2018 році Михайлівська громада зібралася в ошатному та оновленому після капітального ремонту великому залі сільського Будинку культури, де відбулося вшанування працівників сільського господарства.

Трудівників землі щиро вітали голова районної ради Володимир Дзега, депутат обласної ради Григорій Плічко, сільський голова Андрій Донець, генеральний директор агрофірми "Баришівська зернова компанія" Віктор Безсмертний.

У вітальному виступі голова районної ради відзначив, що завдяки чесним і працьовитим рукам хліборобів, тваринників, мудрих керівників сіл - Михайлівка і Павлівщина, як і місцеве господарство, розвивалися і процвітали. Володимир Дмитрович відмітив стабільність і незмінність курсу "БЗК", основного орендаря сільськогосподарських земель у селі, на соціально-економічні перетворення.

Подарунком для земляків стала презентація фільму "Моє рідне село" авторства Валентини Ступаченко та Віталія Олефіренка. До глибини душі вразила надзвичайно чутлива родинна атмосфера під час перегляду фільму. Бурхливі оплески, коровай, квіти, подяка від громади села заслужено отримала вершитель цього дійства - Валентина Іванівна Ступаченко.

Завершив святковий вечір концерт аматорів сцени під керівництвом Ігоря Кукси.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація