Михайлівська громада відзначила Храмове свято

06.06.17

4 червня, на Зелену Неділю, в Михайлівці традиційно святкували День села.

На гостинні урочистості завтали заступник голови районної ради Тетяна Богославець, депутат обласної ради Григорій Плічко, депутат районної ради - регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» Анатолій Волошін, настоятель Свято-Михайлівського храму - протоієрей Дмитро Івануса, представник благодійного Фонду «Разом з Кернел» Яна Дністрянська, уродженка села – поетеса Валентина Ступаченко.

Сільський голова Андрій Донець привітав жителів села зі святом, побажав здоров’я, доброго настрою, уваги і любові від близьких та рідних, затишку, добробуту у родинах, а селу розвитку і процвітання. Подарунками і теплими словами він відзначив матерів-героїнь села, довгожителів, іменинників, новонароджених та дітей, які допомагали спільно із батьками ремонтувати сільську дорогу.

«Життя селянина проходить у постійних турботах і важкій праці. Часу на відпочинок практично не залишається. Але в нашому селі є такий день, коли можна відволіктися від щоденних клопотів, поспілкуватися з друзями, розважитися. Це день нашого села. Тож бажаю, щоб вам вистачило заряду енергії, отриманої під час святкування, на весь рік», - сказав Михайлівський сільський голова.

З привітанням до всіх присутніх звернулася заступник голови районної ради Тетяна Богославець, яка подякувала жителям села за добросовісну роботу у минулі роки та нині: «Сьогодні ваше село – сучасне: повністю газифіковане, вулиці з твердим покриттям. Та найбільше багатство села – його люди, якими ми пишаємося, дякую за відмінну роботу працівникам полів та працівникам соціальної сфери: сільської ради, школи, ФАПу, поштового відділення, торгових точок, будинку культури, бібліотеки. Без роботи цих установ життя у селі завмерло б».

За багаторічну працю, активну життєву позицію та з нагоди Дня села Михайлівки Тетяна Володимирівна відзначила кращих трударів Подяками районної ради і цінними подарунками: Надію Гіптенко – голову первинного осередку ветеранської організації, Миколу Жала - головного інженера ТОВ «Баришівська зернова компанія», Валентину Мережко - головного бухгалтера ТОВ «Баришівська зернова компанія»

Веселими виступами привітали всіх присутніх учасники художньої самодіяльності, а хороший настрій підтримували гості з Києва - театр пісні «Джерела».

У місцевому парку діяла святкова торгівля, всіх гостей частували кашею, дітлахи розважалися на атракціонах, а ввечері була молодіжна дискотека. Свято закінчилося опівночі.

  

Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація