Любов Паніщеву привітали з ювілейним Днем народження

05.10.17

Сьогодні, 5 жовтня, голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови районної державної адміністрації Світлана Коршак, начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Орел та депутат районної ради – працівник культури Микола Коршак привітали директора районного Центру культури і дозвілля Любов Паніщеву з ювілейним Днем народження.

Із нагоди 60-річчя гості побажали Любові Михайлівні міцного здоров’я, життєвих сил, невичерпної творчої енергії, бадьорості духу, благополуччя та вручили вітальну адресу ювілярці: Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласною ради.

Також згідно спільного розпорядження голів районної ради та районної державної адміністрації за вагомий внесок у збереження і примноження надбань української національної культури, активну участь у культурно-мистецьких заходах вручили спільну подяку.

«Приємно, що районний Центр культури і дозвілля живе – щоденно відбуваються тут репетиції, часто проводяться тематичні заходи. Дуже важливо, що двері закладу відкриті для всіх, хто має бажання щось робити. Дякуємо за Вашу роботу як керівника закладу і натхненника творчих колективів. Ви - енергійна, доброзичлива, завжди молода людина, що крокує упевненою ходою. Радіємо Вашому ювілею, зичимо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, людської вдячності, добробуту та подальших творчих успіхів!» - сказав голова районної ради.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація