Любов до людей та праці дарує довголіття

29.07.19

Цієї щедрої літньої пори 90-річний ювілей зустріла жителька села Нехайки - Олександра Петрівна Федорова. Нелегке, але яскраве і змістовне життя прожила ювілярка: ветеран війни, все життя пропрацювала на педагогічній ниві, людина з активною життєвою позицією, яка виховала трьох чудових дітей, а нині свою життєву мудрість передає внукам.

27 липня 2019 року в оселю ювілярки зі щирими вітаннями завітали голова районної ради Володимир Дзега, Нехайківський сільський голова Сергій Петренко, голова районної та голова первинної ветеранських організацій Валентина Крокосенко і Катерина Тищенко, працівник соціальної служби Ольга Пасіка, сусіди, друзі і, звичайно ж, – вся дружня родина.

Гості щиро віншували довгожительку квітами, цінними подарунками та бажали їй міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, тепла, бадьорості духу і ще довгих років життя.

З нагоди славного ювілею та за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління й активну життєву позицію Володимир Дзега вручив Олександрі Петрівні Подяку районної ради та побажав теплоти й затишку в родині.

В цей день багато щирих теплих слів пролунало на адресу ювілярки, а вітальна група та ансамбль «Осінні барви» подарували пісенні вітання.

Сама ж іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань. Вона із задоволенням розповідала про своє життя та поділися секретом: любов до людей та праці дарує довголіття, а активний спосіб життя не дає старіти. На підтвердження цих слів під оплески гостей ювілярка затанцювала вальс.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація