Ліга професій у Каневі

28.10.19

Уявіть! Канів… 24 жовтня… Місто зранку приймає гостей… Ну, не скільки місто, скільки один із відомих навчальних закладів міста, зокрема Канівське вище професійне училище. Приймає гостинно, радо, як зазвичай, з добрими українськими традиціями зустрічає гостей Канів – мекка української духовності своїх паломників.

Цей осінній день увійде в маленьку історію училища як день проведення  міжрегіонального профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Ліга професій». Сюди приїхали позмагатися та пожартувати команди з п’яти районів - команда «Чойс» («Вибір») з Драбова, команда «Драйв» з Корсунь-Шевченківського, команда «Фора» з Золотоноші, команда «Профі» з Канева та команда «Дорослі діти» з Чорнобаївщини, яка стала переможницею конкурсу. Дружня атмосфера, дотепні жарти сприяли висвітленню головної мети заходу – допомогти професійному самовизначенню майбутніх випускників – ким бути? яку професію обрати?

Адміністрація училища подбала не тільки про гостинність, теплий прийом учасників конкурсу, а й вдало продемонструвала свою освітню діяльність через майстер-класи та виставки виробів своїх вихованців, що додало  частинку маленького дива в цей осінній теплий день.

Володимир Педаш - провідний фахівець з профорієнтації Драбівської РФ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація