Лідери учнівського самоврядування Драбівщини ознайомилися з роботою районної ради

05.12.19

Сьогодні, в переддень Дня органів місцевого самоврядування, заступник голови районної ради Тетяна Богославець зустрілася з лідерами учнівського самоврядування Драбівщини.

Учні побували у робочих кабінетах голови районної ради та його заступника.

Тетяна Богославець радо зустріла гостей, розповіла їм про свою роботу та роботу в цілому районної ради і депутатів, зокрема, про вирішення проблем соціальної сфери району, в тому числі й освітньої галузі.

- Ви – обрані учнівським колективом і ваше завдання – відстоювати інтереси школярів, а депутати – обрані людьми задля представлення інтересів громад. Це нас об’єднує, бо ми з вами представники органів самоврядування. Проте завжди пам’ятайте: людська довіра – це честь, але і дуже велика відповідальність, - сказала Тетяна Володимирівна під час спілкування з учнями.    

Школярі з цікавістю сприймали інформацію про діяльність місцевого самоврядування, ставили запитання, висловлювали думки та зробили фото на згадку про зустріч.

Заступник голови районної ради подякувала учням за активність у громадському житті й волонтерську діяльність, побажала їм після здобуття вищої освіти поповнити ряди депутатів різніх рівнів.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація