Лідер Радикальної партії Олег Ляшко зустрівся із драбів`янами

31.01.19

Сьогодні, 31 січня 2018 року, Драбівщину відвідав депутат Верховної Ради України, лідер Радикальної партії, кандидат у Президенти України Олег Ляшко.

Зустрітися із кандидатом, послухати передвиборчу програму та отримати відповіді на болючі питання прийшло декілька сотень жителів району.

Розмова відбувалася у великому залі районного Центру культури і дозвілля. Зрозуміло, що гостя не міг не вразити жахливий стан автомобільних доріг району, які залишаються не лише не відремонтованими, але й нечищеними. Тому лідер Радикальної партії із залу зібрання зателефонував голові облдержадміністрації і начальнику облавтодору та наголосив, що дана робота має виконуватися вчасно, а не за телефонними дзвінками. Також депутат запевнив, що він візьме на особистий контроль виділення коштів із державного бюджету на ремонт дороги державного значення Т 24-09 Драбів – Золотоноша.

Потім Олег Ляшко ознайомив присутніх із власним баченням подальшого розвитку країни, зокрема, про внесення змін у законодавство, боротьбу із корупцією, соціальним захистом і пенсійним забезпеченням громадян, економічним розвитком.

«Я знижу ціни на газ, скасую рішення Уряду, яким вони грабують людей, і перерахую пенсії. Ціни на газ, які сьогодні з вас деруть, – грабіжницькі. Доб’юся, щоб ви отримували нормальні пенсії. Мій план – в 10 разів збільшення допомоги по догляду за дитиною. І житло! Щоб молоді родини могли взяти кредит на 30 років під 2-3% річних і жити у своїй квартирі», – пообіцяв кандидат у Президенти України.

Голова районної ради Володимир Дзега подякував гостю за змістовну розповідь та передав звернення депутатів районної ради щодо ремонту автомобільних шляхів району.

  

Також Олег Ляшко відзначив подяками членів Радикальної партії, які нещодавно обрані депутатами Михайлівської і Великохутірської об’єднаних територіальних громад.

  

Опісля бажаючі мали змогу звернутися до народного депутата з особистими питаннями.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація