Летять пташиним вирієм роки

14.09.15

13 вересня 2015 року своє 90-річчя відзначила жителька Шрамківки  Щегельська Марія Євдокимівна. Цього дня до ювілярки з найщирішими побажаннями, подарунками та осінніми квітами завітали Шрамківський селищний голова Сергій Аношкін, діловод селищної ради Ірина Мудріцька та соціальний працівник Людмила Ляшенко, яка обслуговує бабусю.

Багато приємних слів та побажань прозвучали у цей день на адресу іменинниці. І хоча за вікном осінь творила свою погоду, серце жінки було сповнене теплом, радістю і вдячністю.

Своє життя Марія Євдокимівна присвятила вихованню дітей, пропрацювавши педагогом у Шрамківській школі. Вона була не просто вчителем, а й мудрим наставником, яка окрім науки, знала філософію людського життя. Можливо саме через це, вона залишається у пам’яті своїх учнів, як добра, щира, привітна жінка. Зокрема, одним з її учнів є Сергій Аношкін. Він завжди згадує уроки Марії Євдокимівни теплими словами. Звісно, під час зустрічі не обійшлося без спогадів, які на мить наповнили душу ювілярки сумом та ностальгією за шкільним життям і молодістю.

Осінніми барвами красувалися квіти на столі Марії Євдокимівни, теплі посмішки дітей та онуків не давали сумувати ні на хвилину, ніби все живе раділо цьому дню, наповнюючи серця оточуючих невимовною ласкою і любов’ю.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація