“Краще раз побачити, чим сто раз почути”

09.11.18

«Ніколи не вірте тому, що чули ваші вуха, але  не бачили ваші очі»,- стверджував китайський філософ Конфуцій. І , дійсно, людині легко зрозуміти, збагнути, переконатися -  коли вона побачить , а не просто почує…

Фахівці з профорієнтації служби зайнятості багато розповідають старшокласникам  про світ професій,  про вимоги  професії  до людини, ознайомлюють з правилами вибору професії, але чи все можуть збагнути  школярі, які не бачили той чи інший процес виробництва..

З метою формування у молоді установки на власну активність самопізнання, як основу вибору професії Драбівською районною філією Черкаського ОЦЗ спільно з  районним відділом освіти було влаштовано професіографічну екскурсію  на підприємство  ТОВ «ФЕСУКР», на якому виробляється знана продукція  «MacCoffee». Підприємство розташоване   в м. Золотоноша.

7 листопада на цьому підприємстві  був  запланований День відкритих дверей на виробництві, тому  гостей,  а  саме,  учнів старших класів Великохутірської школи І-ІІІ ступенів, зустрічали гостинно, розповідаючи історію створення підприємства та всі  «секрети» виробничого процесу. Діти з великою цікавістю спостерігали за  точним високотехнологічним процесом виробництва та злагодженістю роботи працівників зміни. Виробництво потребує  об’єднання  людей  багатьох професій – технолога, лаборанта, пакувальника, вантажника, водія навантажувача, охоронника і ін..

Наостанок працівники підприємства  школярів пригостили  смачним напоєм та вручили  подарунки, запрошуючи  відвідати  підприємство ще  під час літніх канікул, коли на території  цвістиме розмаїття доглянутих квітів…

  

Володимир Педаш - провідний фахівець з  профорієнтації Драбівської РФЧОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація