“Кожен із нас має глибоко усвідомлювати наскільки важлива підтримка інваліду”,- Володимир Дзега

03.12.19

Щороку 3 грудня Україна, як і весь світ, відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цим прогресивне людство засвідчує, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Саме тому сьогодні в приміщенні районного громадського об’єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини» відбулося традиційне засідання «круглого столу» спілчан. Участь у засіданні взяли голова районної ради Володимир Дзега, його заступник - Тетяна Богославець, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, керівники районних установ соціальної сфери.

До учасників зібрання звернувся голова районної ради Володимир Дзега. Він розповів про роботу, яку проводять органи місцевого самоврядування задля підтримки соціальної і правової реалізації осіб з обмеженими можливостями.

- На превеликий жаль, кількість людей з обмеженими фізичними можливостями з кожним роком зростає як в Україні, так і в районі зокрема. Ці люди, як ніхто, потребують нашої уваги і допомоги. І не тільки держава має дбати про цих людей: кожен із нас має глибоко усвідомлювати наскільки важлива наша підтримка інваліду. У цій справі існує ще чимало проблем, які нам треба вирішувати спільними зусиллями. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч із нами живуть ті, які потребують особливої допомоги і уваги, - наголосив Володимир Дзега.

За активну життєву позицію, чуйність, людяність та з нагоди Міжнародного дня інвалідів в Україні Володимир Дмитрович вручив Подяки районної ради Ользі Жарковій, Любові Михолат і Ользі Сотник (голові Драбівського районного об'єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини»).

  

Зі словами підтримки й щирими побажаннями до людей з особливими потребами звернулисяперший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, представники соціального захисту та пенсійного фонду.

Окрасою проведеного заходу стали виступи членів громадського об’єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини».

  

Цього ж дня голова районної ради Володимир Дзега та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода відвідали жителів відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Драбівського району, вручили подарунки та побажали здоров’я, довголіття, оптимізму і благополуччя.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація