Координаційна рада прийняла рішення щодо реорганізації Бойківщинської ЗОШ

08.05.18

7 квітня 2018 року заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у засіданні Координаційної ради з питань складання районного плану формування освітніх округів та модернізації мережі навчальних закладів і установ, яку провів перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода.

У ході роботи начальник відділу освіти райдержадміністрації Тамара Рудченко доповіла про наповнюваність класів і використання коштів на утримання Безпальчівської, Бойківщинської, Кононівської загальноосвітніх шкіл та Свічківського і Яворівського навчально-виховних комплексів.

Потім заслухали інформацію керівників вищевказаних навчальних закладів та Бойківщинського, Кононівського і Яворівського сільських голів щодо подальшої перспективи роботи освітніх установ.

Підсумувавши всі питання, через низьку наповнюваність учнів у класах, що унеможливлює забезпечення виконання навчальних програм та надання учням якісних знань, було прийнято рішення реорганізувати Бойківщинську загальноосвітню школу у школу І – ІІ ступенів.

У зв’язку з відсутністю на засіданні Координаційної ради Безпальчівського і Свічківського сільських голів питання Безпальчівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів та Свічківського НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» перенесено на наступне засідання.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація