Конкурсна комісія визначила лауреатів районної премії краєзнавців

29.08.19

28 серпня 2019 року у малому залі Будинку рад відбулося засідання конкурсної комісії з вручення премії ім. Івана Городинця, яке провів голова конкурсної комісії - голова Драбівської районної ради Володимир Дзега.

Дана премія заснована в 2016 році рішенням районної ради «Про заснування щорічної районної краєзнавчої премії імені Івана Городинця» задля всебічного сприяння та підтримки розвитку краєзнавства як важливого засобу громадянсько-патріотичного виховання, стимулювання професійних і непрофесійних дослідників історії Драбівщини до активної діяльності у галузі краєзнавства, вшанування пам’яті вчителя-краєзнавця Івана Городинця, популяризації його імені й творчості.

На цьогорічний конкурс представлено роботи у двох номінаціях.

У номінації «наукові краєзнавчі дослідження з історії та етнографії краю» комісія розглянула роботи Сергія Олександровича Латиша «Коротка історія Яворівки у датах, подіях, іменах», Валерія Федоровича Федька «Археологічні дослідження в Україні» та Василя Миколайовича Шевченка «Драбівський завод продтоварів» і «Мої однокласники».

А в номінації «популяризація історико-культурної спадщини Драбівщини, розвиток музейної справи» представлена робота творчої групи із Шрамківки (керівник Тетяна Куля) про створення літературно-краєзнавчої кімнати-музею імені Володимира Щерби «Скарби рідного краю».

Комісія розглянула подані матеріали та визначила переможців конкурсу. Лауреатами районної краєзнавчої премії імені Івана Городинця визнано у першій номінації Василя Миколайовича Шевченка, у другій - творчу групу під керівництвом Тетяни Кулі.

Вручення районної премії імені Івана Городинця традиційно відбудеться на його малій батьківщині – у селі Безпальче 3 вересня 2019 року.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація