Команда Драбівського району продовжує боротьбу за Кубок голови Черкаської облдержадміністрації

18.02.19

У минулу суботу, 16 лютого 2019 року, збірна команда депутатів різних рівнів, посадовців органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування району взяла участь в черговому зональному етапі обласних змагань з волейболу на Кубок голови Черкаської обласної державної адміністрації.

У змаганнях взяли участь команди трьох районів: Драбівського, Золотоніського та Чорнобаївського. Сама ж зустріч відбулася на Золотоніщині в Кропивному.

Драбівські волейболісти продемонстрували злагоджену командну гру і здобули перемогу в обох поєдинках із сильними командами-суперниками.

За результатами ігор у другий зональний етап обласних змагань із волейболу проходять збірні Драбівського та Чорнобаївського районів.

Наступні ігри з волейболу за вихід у фінал обласних змагань відбудуться 3 березня 2019 року у спортивному залі Драбівського районного Центру культури і дозвілля. (Змагатимуться збірні команди Драбівського, Чорнобаївського, Чигиринського районів та м. Черкаси.)

23 лютого наша збірна команда візьме участь у другому етапі обласних змагань з футзалу на Кубок голови Черкаської обласної державної адміністрації, що відбудеться у Городищі.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація