Керівник районної ради провів прийом громадян та зустрівся з ветеранами праці у селі Рецюківщина

02.10.14

Одним із ефективних інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  Драбівського району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради.

2 жовтня голова районної ради Володимир Дзега провів виїзний прийом громадян з особистих питань у селі Рецюківщина та ознайомився з роботою сільської ради. Сільський голова Галина Кисіль поінформувала керівника районного самоврядного органу про соціально-економічну ситуацію в населеному пункті, роботу сільської ради з виконання доходної частини місцевого бюджету, діяльність закладів соціальної сфери.

В рамках виїзного прийому очільник  районної ради відвідав Рецюківщинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- днз.», де побував на святі осені. Користуючись нагодою Володимир Дмиторович сердечно привітав учнівський та педагогічний колектив навчального закладу із чудовим шкільним святом та з Днем працівників освіти,  яке  відзначатиметься 5 жовтня.

Голова районної ради зустрівся також з ветеранами праці села. Володимир Дмитрович поздоровив їх з Днем людей похилого віку і Днем ветерана, подякував за багаторічну сумлінну працю та нагородив Подяками районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток народного господарства, активну життєву позицію. Відзнаки отримали Неля Йосипівна Ткач, Анна Петрівна Черненко, Марія Антонівна Варламова, Валентин Михайлович Піляй та Ольга Яківна Огданська.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація