КАРАНТИН - з 12 березня по 3 квітня 2020 року

12.03.20

12 березня 2020 року заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації Володимир Хрущ.

Члени комісії розглянули питання запровадження заходів щодо запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19, заслухали інформації керівників служб цивільного захисту району, керівників установ бюджетної сфери щодо готовності до роботи в умовах карантинних обмежень .

За підсумками розгляду питання прийнято рішення: відповідно до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» у період із 12 березня по 3 квітня 2020 року заборонити проведення культурно-масових, розважальних, спортивних заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування, та призупинити освітній процес у навчальних закладах району, а в дошкільних установах ввести карантин із 13 березня по 03 квітня 2020 року. 

Довідково: що треба знати про коронавірус?

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація