Кантакузівська команда виборола третє місце у змаганнях “Найспортивніше село Черкащини”

10.09.19

7 вересня 2019 року команда Кантакузівської сільської ради на чолі з сільським головою Олександром Крикуном взяла участь у фінальних змаганнях «Найспортивніше село Черкащини», які відбулися у Городищі.

Команди-переможці районних етапів обласного спортивного конкурсу приїхали позмагатись та передати свій досвід і майстерність у  семи видах спорту.

На початку змагань, під оплески глядачів, учасники пройшли урочистим маршем по доріжках стадіону. Після  церемонії відкриття, головний суддя  оголосив  суддівську бригаду та  склади команд, після чого дав старт змаганням. Розпочалась головна інтрига дня - боротьба за отримання титулу   "Найспортивніше село Черкащини" нинішнього року. Заключним   акордом спортивного  заходу  стало підведення підсумків змагань. Підбивши результати в індивідуальних змаганнях, а потім порахувавши набрані загальнокомандні бали,  було встановлено переможців обласного фіналу.

За результатами наполегливої боротьби третє місце у змаганнях виборола команда Кантакузівської сільської ради. Кожний, хто поїхав на змагання у складі команди, зробив свій внесок у досягнення перемоги. Наші спортсмени здобули призові місця в армспорті, настільному тенісі, шашках та метанні дротиків.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація