Кантакузівська громада відзначила День села

13.08.18

Суботу, 10 серпня 2018 року, Кантакузівська громада відзначала День села.

Активними його учасниками були не тільки жителі Кантакузівки і його вихідці, а й гості.

Ще за довго до початку урочистостей, люди гуртувалися на території, що прилягає до місцевого клубу. А воно й не дивно, адже організатори подбали про наповнення заходу: на відвідувачів чекали безкоштовні батут та надувна гірка, а поруч проходила жвава торгівля різними смаколиками.

Усіх учасників цього чудового дійства вітала заступник голови районної ради Тетяна Богославець, прийнявши запрошення жителів с. Кантакузівки. Вона побажала всім присутнім міцного здоров’я, злагоди в родинах, віри в краще майбутнє свого села і всієї України.

Також за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди Дня села Тетяна Володимирівна вручила Подяки районної ради вчителю історії Кантакузівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Анатолію Гелевері; завідувачу фельдшерсько-акушерського пункту с. Кантакузівка КНП «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Анатолію Латишу та директору Кантакузівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Любові Харченко.

Вітали громаду із святом сільський голова Олександр Крикун, керівники господарств, громадські активісти.

У цей день місцеві аматори сцени та дитячі колективи дарували присутнім свої творчі надбання, доробки, позитивні емоції та гарний настрій.

Народні гуляння вдалися на славу.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація