Кантакузівська громада на загальних зборах обговорила основні питання життєзабезпечення села

12.03.18

Сьогодні, 12 березня,  в  с. Кантакузівка відбулися загальні збори громадян.

Участь у сході взяли голова районної ради Володимир Дзега, депутат районної ради Анатолій Гелевера, керівники місцевих сільськогосподарських підприємств - регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» Анатолій Волошін та директор ТОВ «Щедре поле» Олег Шевченко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Хрущ.

Про виконання бюджету сільської ради та програми соціально-економічного розвитку села поінформував сільський голова Олександр Крикун. У своєму звіті він відмітив, що в минулому році пріоритетними в роботі були такі напрямки, як енергоефективність, розвиток комунальної сфери, виконувалася програма «Соціально-економічного розвитку» та інші, вирішувалися проблемні питання у сферах регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, соціального захисту населення. Також Олександр Володимирович акцентував увагу на проблемах населеного пункту та окреслив плани та напрямки роботи на 2018 рік. Учасники заходу обговорили основні питання життєзабезпечення села.

Депутат районної ради Анатолій Гелевера розказав про виконання у минулому році депутатських повноважень та надання допомоги місцевим жителям, що перебували в скрутних життєвих ситуаціях.

Перед присутніми виступили керівники сільськогосподарських підприємств, які орендують землі на території сільської ради. Кожен керівник проінформував про суми виплат за земельні паї в 2017 році та заплановані суми на поточний рік, а також про плани господарств в допомозі сільській громаді у вирішенні тих чи інших питань.

На завершення зборів голова районної ради Володимир Дзега наголосив, що від активної діяльності депутатів та громади села залежить поліпшення стану справ в селі та закликав разом та спільними зусиллями вирішувати питання, що стосуються внутрішнього життя громади.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація